کنکور زیست شناسی تبریزاز مهر بیاموزیم |

از مهر بیاموزیم - کنکور زیست شناسی تبریز

کنکور،کنکور زیست شناسی،آموزش مفهومی،تکنیکی،نموداری زیست شناسی،آزمون های زیست شناسی،جزوات زیست شناسی، درسنامه های زیست شناسی، اخبار کنکور، روش های مطالعه دروس بویژه زیست شناسی، معرفنی منابع زیست شناسی

از مهر بیاموزیم

از مهر بیاموزیم

images (1)

فضای کوچه‌ها و خیابان‌ها خبر از یک اتفاق زیبا می‌دهد. کیف‌ها و روپوش‌های رنگی پشت ویترین مغازه‌ها، لوازم‌التحریرفروشی‌های شلوغ، لیوان‌های پلاستیکی و دستمال‌های گل‌گلی، همه و همه نشان از آغاز دوباره‌ی مهر دارند. مهری که بهترین رهاوردها را با خود به همراه دارد.

باید از مهر درس‌های زیادی بیاموزیم:

– باید از مهر بیاموزیم که اساس زندگی بر نظم استوار است. هر زنگ درس خاصی برای خود دارد و این نظم را باید در همه‌ی اوقات زندگی رعایت کنیم.

– باید از مهر بیاموزیم که سحرخیز بودن یکی از رمزهای موفقیت ماست. با شروع مهر، خمودی و کسالت جای خود را به شادابی و نشاط می‌دهد و تلاش خانواده‌ها از ساعت‌های آغازین روز شروع می‌شود.

– باید از مهر بیاموزیم که ما برای پیشرفت همواره به راهنما و معلم نیاز داریم. کلاس زندگی هم مثل کلاس‌های مدرسه، بدون حضور معلم ارزشی ندارد.

– باید از مهر بیاموزیم که حضور در گروه‌های مختلف و داشتن روحیه‌ی انجام کارهای گروهی، انسان را زودتر به هدف می‌رساند. تک‌رویی در هیچ جنبه‌ای از زندگی توصیه نشده است. این درس را انسان در مدرسه بهتر می‌آموزد.

– …

شما چه درس‌هایی از مهر و مدرسه می‌آموزید؟

alt نوشته شده توسط: alt تاریخ: 23 سپتامبر, 2014 alt دیدگاه‌ها برای از مهر بیاموزیم بسته هستند

icon 2,684 بازدید iconدسته : برنامه ریزی، مشاوره

__(Comments are closed.,'kubrick')