کنکور زیست شناسی تبریزامکان ویرایش اطلاعات داوطلبان کنکور ۹۳ در اسفندماه |

امکان ویرایش اطلاعات داوطلبان کنکور ۹۳ در اسفندماه - کنکور زیست شناسی تبریز

کنکور،کنکور زیست شناسی،آموزش مفهومی،تکنیکی،نموداری زیست شناسی،آزمون های زیست شناسی،جزوات زیست شناسی، درسنامه های زیست شناسی، اخبار کنکور، روش های مطالعه دروس بویژه زیست شناسی، معرفنی منابع زیست شناسی

امکان ویرایش اطلاعات داوطلبان کنکور ۹۳ در اسفندماه

دکتر حسین توکلی در گفتگو با مهر افزود: اطلاعات تقاضانامه داوطلبان که در آزمون سراسری ۹۳ ثبت نام کرده‌اند و همچنین شماره پرونده ۷ رقمی و کد ۱۶ رقمی از روز شنبه سوم اسفند تا سه شنبه ششم اسفند ماه به منظور مشاهده و کنترل بر روی سایت سازمان سنجش قرار می‌گیرد.

وی یادآور شد: ضرورت دارد داوطلبان در مهلت تعیین شده سوم تا ششم اسفند نسبت به مشاهده و کنترل اطلاعات ثبت‌نامی که نیاز به اصلاح داشته باشد، اقدام کنند.

مشاور عالی سازمان سنجش اظهار داشت: مرحله دوم ثبت‌نام به منظور ثبت‌نام آن دسته داوطلبانی که دیپلم خود را در سال ۸۴ و یا بعد از آن اخذ کرده‌اند و یا اطلاعات آنها در فایل آموزش و پرورش وجود نداشته یا ناقص بوده و به همین دلیل نتوانسته اند در آزمون ثبت نام کنند و همچنین تمام داوطلبانی که علاقمند هستند و به هر علتی در تاریخ مقرر موفق به ثبت‌نام نشده‌اند، از سوم اسفند ماه از طریق سایت سنجش آغاز می شود و در روز ششم اسفندماه پایان می‌پذیرد.

alt نوشته شده توسط: alt تاریخ: 23 دسامبر, 2013 alt دیدگاه‌ها برای امکان ویرایش اطلاعات داوطلبان کنکور ۹۳ در اسفندماه بسته هستند

icon 2,661 بازدید iconدسته : اخبار کنکور، کنکور 93

__(Comments are closed.,'kubrick')