کنکور زیست شناسی تبریزبا کلید تلاش در موفقیت را باز کن |

با کلید تلاش در موفقیت را باز کن - کنکور زیست شناسی تبریز

کنکور،کنکور زیست شناسی،آموزش مفهومی،تکنیکی،نموداری زیست شناسی،آزمون های زیست شناسی،جزوات زیست شناسی، درسنامه های زیست شناسی، اخبار کنکور، روش های مطالعه دروس بویژه زیست شناسی، معرفنی منابع زیست شناسی

با کلید تلاش در موفقیت را باز کن

با کلید تلاش در موفقیت را باز کن

مسلماً همه شما در جستجوی موفقیت هستید. تا به حال برای رسیدن به موفقیت چقدر تلاش کرده اید؟ در موفقیت کلید دارد و باید آن را ساخت. تلاش کلیدی است که با آن می‌توان در موفقیت را باز کرد. هوش و استعداد شرط پیشرفت و موفقیت است اما تلاش و پشتکار اصلی ترین عامل رسیدن به موفقیت است.

برای دستیابی به موفقیت باید مدت زمان طولانی تلاش کنید و هرچه بیشتر تلاش کنید شانس بیشتری برای موفقیت دارید. افراد مختلف به نسبت میزان تلاش خود در جایگاه‌های متفاوتی از نظر موفقیت قرار خواهند گرفت. پس بهتر است موفقیت خود را به تلاش خود و عدم موفقیت را هم به نداشتن تلاش نسبت دهید و آن را ناشی از کم هوشی و بدشانسی ندانید. با نسبت دادن موفقیت به عامل تلاش منجر می‌شود تا در مراحل بعدی نیز به تلاش خود ادامه دهید و اگر به علت نداشتن تلاش شکست خوردید می‌توانید در فرصت‌های بعدی درصدد جبران آن برآیید.

به این نکته توجه داشته باشید که موفقیت زمانی میسر است که برای رسیدن به آن باید تلاش کنید از همین امروز شروع کنید و قدر تک تک لحظات و کوچکترین فرصت‌ها را بدانید. گرچه تلاش به تنهایی کافی نیست و باید برنامه ریزی دقیق را هم در نظر بگیرید.

همواره به یاد داشته باشید که

« هیچ کس نمی‌تواند موفق باشد مگر بخواهد و سپس برای بدست آوردنش بکوشد. »

alt نوشته شده توسط: alt تاریخ: 14 ژانویه, 2015 alt دیدگاه‌ها برای با کلید تلاش در موفقیت را باز کن بسته هستند

icon 2,256 بازدید iconدسته : برنامه ریزی، روش های مطالعه، مشاوره

__(Comments are closed.,'kubrick')