کنکور زیست شناسی تبریزموفقیت در کنکور نیازمند تلاش هدفمند است |

موفقیت در کنکور نیازمند تلاش هدفمند است - کنکور زیست شناسی تبریز

کنکور،کنکور زیست شناسی،آموزش مفهومی،تکنیکی،نموداری زیست شناسی،آزمون های زیست شناسی،جزوات زیست شناسی، درسنامه های زیست شناسی، اخبار کنکور، روش های مطالعه دروس بویژه زیست شناسی، معرفنی منابع زیست شناسی

موفقیت در کنکور نیازمند تلاش هدفمند است

آزمون کنکور، کم‌تر از یک ماه دیگر برگزار می‌شود و داوطلبان زیادی برای ورود به دانشگاه و تحصیل در رشته‌ی دلخواهشان تلاش می‌کنند؛ ولی آن‌چه در این بازه‌ی زمانی بسیار اهمیت دارد، مرور و یادآوری چندین‌باره‌ی همه‌ی مطالب و مباحثی است که تا کنون مطالعه کرده‌اید.

یک جمع‌بندی اصولی در این مقطع زمانی فواید زیر را دارد:

۱٫ با روش جمع‌بندی سه روز یک‌بار هیچ فرصتی را برای مطالعه از دست نخواهید داد و از زمان‌هایی که در اختیار دارید به بهترین شکل ممکن استفاده خواهید کرد.

۲٫ با حل سؤال‌های کنکورهای سراسری سال‌های قبل با تیپ سؤالات کنکور آشنا خواهید شد و بارها و بارها سؤالات مهم را حل و تمرین خواهید کرد.

۳٫ بعد از هر بار جمع‌بندی از کتاب زرد اختصاصی می‌توانید رتبه‌ی خود را تخمین بزنید و با آگاهی از وضعیت واقعی خود در کنکور شرکت کنید.

۴٫ در دو نیم‌روز باقی‌مانده که بررسی آزمون‌ها را انجام می‌دهید، می‌توانید به نقاط قوت و ضعف خودتان پی ببرید و برای تثبیت نقاط قوت و برطرف کردن نقاط ضعفتان تلاش کنید.

۵٫  با روش جمع‌بندی سه روز یک‌بار، بارها شرایط کنکور را برای خودتان شبیه‌سازی می‌کنید و هیچ گونه نگرانی در مواجهه با سؤال‌های کنکور نخواهید داشت.

۶٫ با اجرای تکنیک‌های مدیریت زمان در هر آزمون، قدرت تشخیص سؤالات آسان، وقت‌گیر و دشوار را در خود تقویت می‌کنید و با روش‌های صرفه‌جویی در زمان آشنا خواهید شد.

در این فرصت‌های باقی‌مانده، همه تلاش می‌کنند، ولی تلاشی نتیجه خواهد داد که هدفدار و بابرنامه باشد. روشی را اجرا کنید که داوطلبان زیادی قبل از شما از اجرای آن، نتایج مطلوبی کسب کرده‌اند و از انجام کارهای پراکنده خودداری کنید.

alt نوشته شده توسط: alt تاریخ: 31 می, 2013 alt دیدگاه‌ها برای موفقیت در کنکور نیازمند تلاش هدفمند است بسته هستند

icon 2,094 بازدید iconدسته : برنامه ریزی، مشاوره

__(Comments are closed.,'kubrick')