کنکور زیست شناسی تبریزموفقیت در کنکور 95 نیاز به برنامه ریزی دارد. |

موفقیت در کنکور ۹۵ نیاز به برنامه ریزی دارد. - کنکور زیست شناسی تبریز

کنکور،کنکور زیست شناسی،آموزش مفهومی،تکنیکی،نموداری زیست شناسی،آزمون های زیست شناسی،جزوات زیست شناسی، درسنامه های زیست شناسی، اخبار کنکور، روش های مطالعه دروس بویژه زیست شناسی، معرفنی منابع زیست شناسی

موفقیت در کنکور ۹۵ نیاز به برنامه ریزی دارد.

موفقیت در کنکور ۹۵ نیاز به برنامه ریزی دارد.

941

برای موفقیت در کنکور باید چند اصل مهم را مد نظر قرار داد:

یک‌برنامه‌ای بودن:

انتخاب یک برنامه‌ی واحد که پاسخ‌گوی نیازهای آموزشی بوده و اهرمی برای حرکت رو به جلو و کمک‌کننده باشد.

منابع مهندسی‌شده:

انتخاب منابع مطالعاتی مناسب برای مطالعه‌ی متعادل با حجم مناسب که دارای نکته‌ها، تمرین‌ها و تست‌هایی برای یادگیری بهتر باشد.

باور موفقیت:

باورها تعیین‌کننده‌ی اعمال و اعمال سازنده‌ی نتیجه‌ها هستند. پس اول باید باور کرد و باور محال بودن هر هدفی را فراموش کرد.

تلاش و پیوستگی:

تلاش کردن مهم است و ادامه دادن مهم‌تر. تا رسیدن به هدف باید ادامه داد و خسته نشد؛ زیرا نتیجه‌، حاصل تلاش است، نه چیز دیگر.

به‌روز بودن:

آشنایی با روش‌های مطالعه‌ی موفق و یادگیری از برترها، راه رسیدن به موفقیت را هموار می‌کند. به‌روز بودن و شناخت روش‌های نوین برای یادگیری بهتر، عامل مهمی برای پیشرفت است.

همراهی و هم‌افزایی:

رشد و پیشرفت نیازمند همراهی و هم‌افزایی است. پرهیز از تکروی و همراهی با پدر و مادر و مشاور منجر به کسب نتایج بهتر می‌شود.

بزرگ شدن:

موفقیت‌ها از دل شکست‌ها بیرون می‌آیند. تا با چند مشکل واقعاً جالب برخورد نکنید، موفق نخواهید شد. برای بزرگ شدن و کسب تجربه نباید از شکست‌ها بترسید.

اهداف مشخص:

به هیچ وجه موفق نمی‌شوید مگر این‌که کاری را که انجام می‌دهید، دوست داشته باشید و هدفتان برای خودتان مهم باشد. پس در انتخاب هدف دقت داشته باشید.

متعادل بودن:

ایجاد تعادل در هر کاری مهم است. در درس خواندن و حل تمرین و تست باید تعادل برقرار کرد.‌ نباید از موفقیت‌ها مغرور شد و از شکست‌ها سرخورده. اصل مهم موفقیت، تعادل است.

منبع : قلم چی

alt نوشته شده توسط: alt تاریخ: 7 آگوست, 2015 alt دیدگاه‌ها برای موفقیت در کنکور ۹۵ نیاز به برنامه ریزی دارد. بسته هستند

icon 2,781 بازدید iconدسته : برنامه ریزی، روش های مطالعه، مشاوره

__(Comments are closed.,'kubrick')