کنکور زیست شناسی تبریز نوروز یک فرصت طلایی |

نوروز یک فرصت طلایی - کنکور زیست شناسی تبریز

کنکور،کنکور زیست شناسی،آموزش مفهومی،تکنیکی،نموداری زیست شناسی،آزمون های زیست شناسی،جزوات زیست شناسی، درسنامه های زیست شناسی، اخبار کنکور، روش های مطالعه دروس بویژه زیست شناسی، معرفنی منابع زیست شناسی

نوروز یک فرصت طلایی

نوروز یک فرصت طلایی است؛ زیرا در آن مدرسه، برنامه‌ای ندارد اما همه می‌دانیم که وقتی مدرسه برنامه‌ای ندارد ذهن دانش‌آموز آشفته می‌شود اما کسانی از این دوران طلایی حداکثر استفاده را خواهند داشت که برنامه‌ریزی دقیق و روشنی داشته باشند! اول این‌که از ۲۳ اسفند برنامه‌ی خود را طوری منظم کنید که ابتدا با انرژی زیاد درس‌های پایه را که حجم زیادی دارند شروع کنید و تا ۷ فروردین ادامه دهید و سپس از ۷ فروردین به درس‌های پیش ۱ که مدتی از مطالعه‌ی آن‌ها می‌گذرد و نیاز به مرور و یادآوری دارند بپردازید. یادتان باشد تعادل، رمز موفقیت دانش‌آموزان برتر است. شما نیز در دوران طلایی بین درس‌های پایه و پیش ۱ تعادل ایجاد کنید تا در بین حجم زیاد کتاب‌ها دچار آشفتگی ذهنی نشوید. یادتان باشد از این فرصت طلایی نیز برای درس‌هایی که تا به امروز در آن‌ها پیشرفت خوبی نداشته‌اید حداکثر استفاده را بکنید. در این بازه‌ی زمانی از درس‌های عمومی و به ویژه درس‌هایی مثل عربی غافل نشوید و آن‌ها را یک بار دیگر به طور کامل مطالعه کنید.

اولویت‌های خود را در تابلوی نوروز مشخص کنید تا هنگام مطالعه سردرگم نشوید و از هر فرصتی در این ایام برای پیشی گرفتن از دیگر دوستان خود استفاده کنید.

موفقیت در چند قدمی شماست؛ فقط کمی خودتان را باور داشته باشید.

alt نوشته شده توسط: alt تاریخ: 4 مارس, 2014 alt دیدگاه‌ها برای نوروز یک فرصت طلایی بسته هستند

icon 2,047 بازدید iconدسته : کنکور زیست شناسی تبریز

__(Comments are closed.,'kubrick')