کنکور زیست شناسی تبریزاعلام نتايج کنکور پزشکي دانشگاه آزاد در شهريور |

اعلام نتایج کنکور پزشکی دانشگاه آزاد در شهریور - کنکور زیست شناسی تبریز

کنکور،کنکور زیست شناسی،آموزش مفهومی،تکنیکی،نموداری زیست شناسی،آزمون های زیست شناسی،جزوات زیست شناسی، درسنامه های زیست شناسی، اخبار کنکور، روش های مطالعه دروس بویژه زیست شناسی، معرفنی منابع زیست شناسی

اعلام نتایج کنکور پزشکی دانشگاه آزاد در شهریور

13921010P75k437332

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی با تاکید بر برگزاری آزمون سراسری رشته‌های علوم پزشکی این دانشگاه در نهایت امنیت، از اعلام نتایج نهایی آزمون در نیمه دوم شهریور ماه خبر داد.

ناصر اقبالی در گفت‌و‌گو با خبرنگار دانشگاهی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با اشاره به برگزاری آزمون سراسری رشته‌های پزشکی با رقابت بیش از ۲۴۵ هزار داوطلب در ۱۴ رشته و ۱۷۵ رشته محل و در تهران و ۷۴ حوزه امتحانی در سطح کشور، گفت: از این تعداد ۶۸ درصد داوطلبان را زنان و ۳۲ درصد را مردان تشکیل می‌دهند.

وی با بیان اینکه آزمون نوبت صبح با رقابت بیش از ۱۵۳ هزار داوطلب برگزار شد، اظهار کرد: نوبت عصر آزمون سراسری رشته‌های علوم پزشکی با رقابت بیش از ۹۱ هزار داوطلب برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه تا کنون مشکلی گزارش نشده است، اظهارکرد: آزمون در امنیت و آرامش کامل برگزار شد.

رییس مرکز آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در خاتمه با اشاره به اعلام نتایج نهایی آزمون در نیمه دوم شهریور ماه، از پذیرش ۱۰ هزار داوطلب در این دوره از آزمون خبر داد.

 

alt نوشته شده توسط: alt تاریخ: 20 جولای, 2012 alt دیدگاه‌ها برای اعلام نتایج کنکور پزشکی دانشگاه آزاد در شهریور بسته هستند

icon 3,118 بازدید iconدسته : اخبار کنکور، کنکور92

__(Comments are closed.,'kubrick')